Çalışma Saatleri : Pzt - Cmt - 9:00 / 18:00
  İletişim : 0535 821 66 48

Basında Biz

BİLİM / BEYİN FIRTINASI

DT. Güzin Kırsaçlıoğlu ( @dentalestetikcenter ) ve Dr. Halil Oser ( @antiagingakademi ) Güçlü Bağışıklık için ezber bozacak bir sunumda sizlerle olduk.

Milliyet PembeNar Etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde PembeNar ve Milliyet ailesi olarak çok özel bir etkinlikte okurlarımız, köşe yazarlarımız, çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızla bir araya geldik.

Haberler.com "Yenimahallelilere 'Alzheimer' Semineri"

Hastalıklardan korunma ve tedavi olma süreçleriyle ilgili alanında uzman doktorlarla ilçe sakinlerini bir araya getiren Yenimahalle Belediyesi, Alzaymır Semineri gerçekleştirdi.

Yenimahalle Belediyesi “Alzheimer Semineri”

Hastalıklardan korunma ve tedavi olma süreçleriyle ilgili alanında uzman doktorlarla ilçe sakinlerini bir araya getiren Yenimahalle Belediyesi, Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda Alzheimer Semineri gerçekleştirdi.

Angikad Dr. Halil Öser Semineri

Sayın Dr. Halil Öser’in ANGİKAD üyelerine özel verdiği seminerde, yeni estetik uygulamalardan hangi uygulamanın kimler için uygun olduğuna, vitamin kullanımından ozon terapisine, sağlıklı beslenmeden doğru bildiğimiz yanlışlara, sağlıklı ve mutlu yaşama yönelik pekçok konuda bilgi sahibi olduk. Kendisine aydınlatıcı sunumu ve verdiği değerli bilgiler için teşekkür ederiz…