Çalışma Saatleri : Pzt - Cmt - 9:00 / 18:00
  İletişim : 0535 821 66 48

PANDEMİ SİGORTANIZ GLUGARD GLUTATYON KORUMA KALKANI

Glutatyon, bilinen en güçlü antioksidan; yani antiaging ve kansere koruyucu etkisi olan bir biomoleküldür. Genellikle karaciğerde aminoasitlerden oluşturulur. Vücut için yararlı işlemi indirgenmiş Glutatyon tarafından yapılır. Oksidatif stres terimi vücutta hasar yapıcı oksitleyici maddelerin kronik hastalıklar ve kanserlere yol açabilme durumunu anlatır. Glutatyon çok güçlü antioksidan özellikleriyle bu Oksidatif Stres ve oluşturabileceği zararlı tablolara engel olabilmektedir. Amerikan Antiaging Derneği’nin protokollerine uygun olarak ve kişiye özel oluşturduğumuz BH Glutatyon Terapi seanslarında 6-10 kür olarak IV (damar yolu) olarak ve uygun vitamin katkılarıyla serum tedavisi uygulamaktayız. Tüm tedavi yaklaşık bir ayda tamamlanmaktadır.

Uyguladığımız Glutatyon Terapi etki mekanizmaları 3 şekilde gerçekleşmektedir;

 1. Hücre zarının sağlamlaştırılması : COVİD-19 virülans yani virüsün hastalık yapma potansiyelinde çok önemli ve belirleyici unsurların başında hücre zarının sağlamlığı ve dayanıklılığı belirlenmiştir. Bu durum virüsün ne kadar hücre içine sineceğini belirleyecek ve hastalığın seyrinde büyük rol oynayacaktır. Glutatyon molekülü birçok değişik biomekanizma ile hücre zarını oksidasyona yani yapı ve fonksiyon bozukluklarına karşı korumaktadır.
 2. IV ( damar yolu) Glutatyon katkısı ile metabolizma hızı arttırılmakta ve enfeksiyon varlığında virüs parçaları ile salgılarının yarattığı toksin yükü tolere edilebilir düzeye gelmektedir.
 3. Antimikrobiyal Etki: Her tür enfeksiyon varlığında aktif Glutatyon biomolekülleri bağışıklık sistemimizin en büyük ve en önemli hücrelerinden olan makrofajları uyarmakta ve aktive etmektedir.

GLUGARD GLUTATYON TERAPİ KULLANIM ALANLARI

 • Antiviral ve antibakteriyel etki
 • Genel antiaging ve antioksidan etki
 • Uyku düzensizlikleri
 • Metabolizma hızını arttırarak kilo verme hızının arttırılması
 • Kronik yorgunluk hali
 • Diabetik Nöropati
 • Alzheimer, Parkinson ve MS
 • Alkolün ve yağlanmanın karaciğere olan olumsuz etkilerinin onarılması
 • Ağır metal atılımı ( kimyasal detoks)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir